середа, 25 червня 2014 р.

Стабільна робота без Returnil

Гарного настрою Вам, читачі!
Сьогодні розкажу як нам, бібліотекарям, приборкати ті комп’ютери за станом яких ми повинні слідкувати. А саме: що робити якщо з Returnil - ом не працює, а без нього потрібно чи не кожен день „підтирати шмарклі” нашим ПК після знущань пересічного користувача.

Натрапив на цю методу випадково. Одного разу піймав наш пересічний користувач „гей порно вірус” - гроші вимагає, працювати не дає. Тоді ми працювали вже без Returnil, бо система виживала не більше тижня (від оновлення Віндовс 7, до оновлення).
Сімка в сенсі безпеки краща - достатньо видалити заражений обліковий запис разом із всіма файлами і все, маємо нормальний ПК. Тим паче, що мова йде про публічний Обліковий Запис (далі ОЗ).

От зайшов під ОЗ Бібліоміст. Зайшов на диск С:\ Користувачі\ та й видалив всі папки з назвою Паблік.Перезавантаження. Заходжу в Паблік  і він мені пише: „Ви зайшли в тимчасовому ОЗ. Ваші файли збережені не будуть. Зверніться до адміністратора.”


О! та це те, що Нам треба! Далі прискіпливе тестування, тиждень за тижнем... Так от. Оновлення приходять і встановлюються без проблем. Антивірус оновлюється без проблем. Ніяких додаткових рухів для настроювання LogMeIn та IREX PopUp Serseys робити не треба. Якщо треба встановити програму, або оновити флешплеєр - просто вводими пароль і все. Один мінус - шпалери робочого столу не фірмові Біблімосту, а стандартні Віндовс 7.


Отак працюють вже рік вісім комп’ютерів інтернет центру.
P.S. .............................................
Як хто знає іншу статтю, що опише цей метод - киньте посилання бо я так і не знайшов відповідь. Це глюк, чи дієва метода придумана Microsoft?

Хай оминає Вас BSOD!

2 коментарі:

  1. До речі, не поспішайте! Якщо Ваші ПК з товаришують Returnil- працюйте з Returnil. Він дає кращий захист від Всього. Нам просто не пощастило. :(

    ВідповістиВидалити
  2. З Апгрейдом машин до 10 версії Віндовс нічого не змінилось. Метода та сама і результат - Супер!

    ВідповістиВидалити